Stag 9000 Geciktirici Sprey

99.00TL

2 Kutu Stag sprey  180.00 TL

3 Kutu Stag sprey  250.00 TL

4 Kutu Stag sprey  300.00 TL

Stokta Var

135 kişi bu ürünü inceliyor!
Stok kodu: 1232457 Kategoriler:

Cinsel sağlık ürünleri, cinsel performansı artırmak ve çiftlerin başarılı bir birliktelik yaşamalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş ürünlerdir. Erkeklerde erken boşalma problemini geciktirmek için kullanılan birçok ürün vardır. Bu ürünlerde bulunan doğal yağlar ve bitkisel özler, ilgili sorunun giderilmesine yardımcı olur. Genellikle sprey olarak satılan ürünler cinsel organların uç kısmına sıkılarak kullanılır. Orijinal ürünler oldukları için güvenle tercih edilebilirler. Özellikle cinsel sağlık ürünleri kapsamında satılan spreyler doğal formüller içermektedir. Harici kullanıma uygun olan bu tip spreyler Almanya’dan ithal edilerek ülkemizde satılmaktadır. Çok basit bir kullanım şekli olan bu ürünler, prezervatif kullanmadan önce ilgili bölgeye sıkılarak uygulanır.

Stag 9000 Sprey Nedir?

Stag 9000 sprey, erkeklerde erken boşalmayı geciktirmek için kullanılan bir geciktirici spreydir. Genellikle prezervatif ürünlerini kullanmadan 5-10 dakika önce penis bölgesinin ucuna birkaç fıs şeklinde sıkılarak kullanılır. Ürünün prezervatifle kullanıma uygun olması cinsel ilişki zevkini arttırır. Orijinal Stag 9000 spreyi doğal özler içerir. Nane yaprağı, karanfil, susam yağı gibi özel yağlardan ve Coryophylli Oleum, Sesami Oleum, Viola Odorata gibi özel bitkilerden elde edilen sprey, doğal yapısı nedeniyle gönül rahatlığıyla kullanılabilen bir üründür. Sprey herhangi bir hastalığı tedavi etmek için tasarlanmamıştır, harici kullanım için uygundur. İlaç olmayan ürün, doğal bir gıda takviyesidir. Teslimat esnasında müşterilere gizli paket ile teslim edilen Stag 9000 sprey Almanya’dan ithal edilmektedir. Ürünü prezervatiflerden önce kullanmanız önerilir. Erkeklerin karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri olan erken boşalma için önerilen geciktirici sprey sayesinde hoş bir ilişki yaşamak kolaylaşıyor. Özellikle erken boşalma nedeniyle çiftler arasındaki olumsuz durumlardan kaçınmak için çözüm olarak önerilen bir spreydir. Bitkisel yağlardan üretildiğinden, herhangi bir alerjik reaksiyona neden olması muhtemel değildir. Ürünün doğal içeriği, güven yarattıkça kullanım ağını genişletmiştir. Birçok erkek, boşalma ile ilgili sorunları için harici kullanım sunan spreyleri seçerek cinsel ilişki sürelerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla geliştirilen ürün cinsel sağlık standartlarına uygundur. Ürünü kullanan birçok kişi, Stag 9000 yorum kapsamında olumlu sonuçlar elde ettiklerini belirtmektedir. Özellikle özgünlüğü ve doğallığı ile bilinen ürün pratik bir kullanım özelliğine sahiptir. Prezervatif tipleri ile birlikte tekli veya çoklu satın alma seçeneklerine sahip spreyin olması mümkündür. Karanfil ve nane yağının etkili kombinasyonu ile erken boşalmayı önleyen sprey, doğadan elde edilen birçok yağın birleşiminden oluşur. Bu yağlar vücut sağlığı için herhangi bir risk oluşturmayan doğal yağlardır. Stag 9000 sprey cinsel yaşamı iyileştirmek için özel olarak geliştirildiğinden, birçok erkeğin cinsel ilişki beklentisine doğrudan olumlu yanıt verir. Ürün doğal içerikler içeriyor olsa bile, kutudaki kullanım talimatları kullanmadan önce dikkatlice okunmalı ve olumsuz durumlardan kaçınmak için bu talimatlara kesinlikle uyulmalıdır.

Stag 9000 Sprey Kullanımı

Ürünün kullanımı çok basit prosedürleri içerir. Genel olarak, Stag 9000’in kullanımı için, ürüne ilk kez sahip olan kişilerin ambalaj üzerindeki talimatları izlemesi yeterlidir. Cinsel ilişkiden 5-10 dakika önce penisin ucuna püskürtülen ürün prezervatifle birlikte kullanıma da uygundur. Sıkma işleminden sonra herhangi bir ekstra işlem gerektirmez. Üründeki etkili bileşenler erken boşalmayı geciktirerek her iki eşin de cinsel ilişkiden zevk almasını mümkün kılar. Önerilen sprey miktarı 3 ila 5 sprey arasında değişir. Ürünün etkisinden yeterince yararlanabilmek için kullanım talimatlarına ve miktarına dikkat etmek önemlidir. 20 ml ölçeğinde üretilen spreyin doğal içeriği ve kullanım kolaylığı, ürünün sık tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Ürünü kullanan birçok kişi, daha ekonomik oldukları için 10’luk kutularda satılan Stag 9000 ürünlerini tercih ediyor. Genel olarak Stag 9000 fiyat kriterleri açısından avantaj sağlayan tüm ürünler gizlilik politikasına uygun olarak kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Bu sayede kullanıcılar daha cazip fiyatlarla ve özel hayatlarının gizliliğini korurken ürünlere sahip olabiliyorlar. Ürünü kullanmadan önce Stag 9000 kullanıcı yorumları sayfasına göz atan kişiler, derecelendirme sayısıyla ilgili bir ön fikre sahip olabilirler. Müşteri memnuniyetinin genel olarak öncelik olarak kabul edildiği birçok cinsel sağlık ürününün kullanıcı incelemelerine bir göz atmanız önerilir. Bu, Stag 9000 geciktirici sprey dışındaki ürünler için de geçerlidir. Geciktirici kremlerin ve spreylerin genel özelliği cinsel ilişkiden verim almayı mümkün kılmaktır. Bu nedenle Stag 9000 geciktirici spreyi tercih eden birçok erkek, yüksek performanslı bir birliktelik yaşama fırsatı yakalayabilir. Böylece Kadınların yanı sıra erkeklerin beklentilerinin karşılanmasını sağlayabilir. Özellikle Stag 9000 sprey yorumları bölümüne baktığımızda olumlu geri dönüşler aldığı görülmektedir. Farklı yağlardan ve bitki özlerinden oluşan spreyin sadece birkaç fıs ile kullanılabilmesi kullanıcılarına büyük bir pratiklik sağlıyor. Almanya’da üretilen Stag 9000, özgün olması açısından güvenle tercih edilebilecek bir cinsel sağlık ürünüdür. Orijinal ürünlerin kullanımı vücut sağlığı için önemli bir kriterdir.

Stag 9000 Sprey Özellikleri

Ürünün temel özelliği, bu bitkilerden elde edilen şifalı bitki ve yağların bir kombinasyonundan oluşmasıdır. Bu şekilde, Stag 9000 püskürtme özellikleri bununla sınırlı değildir. Özgünlüğü ve kolay kullanımı ile dikkat çeken Stag 9000 sprey 20 ml ölçeğinde üretilmektedir. Özellikle Stag 9000 retarder yorum sayfasındaki değerlendirmeler kullanıcıların ürüne olan güvenini arttırmaktadır. Farklı satın alma seçeneklerine sahip olan sprey kısa sürede kullanıcı adreslerine gizli paket olarak teslim edilmektedir. Piyasalardaki Stag 9000 fiyatı üzerine yapılan araştırmalar, ürünün her bütçeye uygun satın alma seçeneklerine sahip olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda müşterilerin gözünde satın alma hissi yaratan Stag 9000 özellikleri kapsamında güvenle satın alınabilir. Birçok kullanıcı cinsel sağlık ürünleri satın almadan önce ürünle ilgili yapılan yorumlara dikkat eder. Özellikle Stag 9000 ile ilgili yapılan yorum ve değerlendirmeler müşteri memnuniyetinin yüksek olduğunu gösteren kriterlerdir. Bu sayede ürünü tercih eden bir çok kişinin memnun olduğu anlaşılabilir. Ürüne sahip olmak için Stag 9000 Satın Al seçeneklerini kullanmak ve ilgili adımları tamamlayarak ilerlemek mümkündür. Adrese teslim edilen her ürün, müşterilerin gizliliği doğrultusunda özel bir pakette teslim edilir. Birçok cinsel sağlık ürünü gibi, kullanıcıların gizliliği de Stag 9000 sipariş noktasında bir önceliktir. Ürünler orijinal kutularında teslim edilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Stag 9000 Geciktirici Sprey” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TR Tadalafil üzerinde satışı yapılan ürünler, bazı durumlar haricinde aynı gün içerisinde size ulaştırılmak üzere hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Sonraki aşamada bulunduğunuz ile göre 1 - 3 iş günü içerisinde size ürünün teslimi gerçekleştirilir. Siparişinizi oluşturmanızın ardından size göndereceğimiz kargo takip numarası ile suratkargo.com.tr adresinden kargo takip kısmından kargonuzun tüm hareketlerini adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranızın size ulaşmaması durumunda 0850 308 5745 numaralı telefonu arayarak takip numaranızı isteyebilir kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 299 TL ve üzeri siparişleriniz de ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanırsınız. 299 TL altı siparişleriniz de kargo ücreti olarak, 20 TL artı bir ücret ödersiniz. Kargoların gönderimi gizli paket olarak gerçekleşmektedir. İçeriği ile ilgili kargo firması dahil 3.şahıslar ile asla bilgi paylaşımı yapılmaz. Ambalaj, etiket ve fatura üzerinde cinsel içerikli herhangi bir ifade asla geçmez. Kargo ve Taşıma TR Tadalafil’den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden TR Tadalafil sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. TR Tadalafil’e ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat

Kargo firmasının görevi TR Tadalafil’den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

KOZMETİK, SAĞLIK VE VİTAMİN/SUPPLEMENT ÜRÜNLER HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ürün:  İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konudaki soru, şikayet ve önerilerinizi lütfen bize iletiniz.

---------

KOZMETİK ÜRÜNLERDE SON KULLANMA TARİHİ: Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerde, ilgili yönetmelikler gereği raf ömrü 36 aydan daha uzun olduğu durumlarda ürün ambalajı üzerinde son kullanma tarihi belirtilmesi zorunlu değildir. Bunun dışında her bir ürünün kapağı açıldıktan sonra kaç ay süre ile kullanılabileceği açılmış bir kapak içinde rakam sembolü ile gösterilir. Ürünü kullanmaya başladığınız zamanı not etmeniz ve kapak sembolü içerisinde gösterilen süre geçtikten sonra kullanmamanız tavsiye edilir. Son kullanma tarihi kontrolü yaptığını iddia eden sitelerden batch code ya da seri numaraları ile kontrol yapıldığında hatalı sonuçlar verebileceğini göz önünde bulundurunuz. -----------

CİLDİNİZE VE BÜNYENİZE UYGUN ÜRÜNLERİ DOĞRU ŞEKİLDE KULLANINIZ:

Kozmetik ya da dermokozmetik ürünlerin ve takviye edici ürünlerin, vitamin kombinasyonlarının allerji yapma, ya da farklı yan etkilere yol açma potansiyelleri vardır. Bu durumu göz önünde bulundurmanız ve herhangi bir olumsuzluk durumunda mutlaka sağlık profesyonellerine danışmanız gerekir. Bünyenize ve Cilt tipinize uygun doğru ürünleri doğru şekilde kullandığınızdan emin olun. Almış olduğunuz ürünlerin kullanım talimatlarını mutlaka okuyun. Ürünlerin hatalı kullanımından firmamız sorumlu tutulamaz. -----------

KOZMETİK ÜRÜNLERİN TANITIMI İLE İLGİLİ GENEL KURALLAR:

1- Ürün ambalaj bilgilerinde, tanıtım malzemelerinde ve ürün tanıtım elemanı tarafından yapılan tanıtımlarda, ürünlerin gerçekte sahip olmadıkları nitelikler varmış gibi kullanılmamalıdır. Ayrıca, bu yönde imada bulunulmamalıdır. 2- Ürünlerin bileşenlerinin veya bileşenleri oluşturan ham maddelerinin farmakope monografları vb. kaynaklarda yer alan kozmetik tanımına uygun olmayan ve/veya ürüne ait olmayan özelliklerinin tanıtımlarda kullanılması uygun değildir. 3- Bakanlığın adı ve/veya logosu kullanılmamalıdır. 4-  Kurum/kuruluş, kişi adı veya amblem, logo ve diğer özgün kurumsal kimlik unsurları, tüketicinin aldanmasına yol açacak şekilde kullanılmamalıdır. Ürün araştırmasına katılan kurum, kuruluş veya kişilerin adları ve belgeleri izinsiz kullanılmamalıdır. 5- Kozmetik Yönetmeliğine göre yapılması zorunlu olan, başta ürün bildirim işlemleri olmak üzere, diğer tüm işlemler tanıtım amaçlı kullanılmamalıdır. 6- İnsan ve çevre sağlığına zarar veren ve güvenliğini tehdit eden tanıtım faaliyetleri yapılmamalıdır. a- Tanıtımlarda ürünün, ekolojik çıkar sağladığını iddia eden ve çevre güvenliği ile ilgili garanti veren beyanlar, konuya ilişkin belge olmadan kullanılmamalıdır. b- Tanıtım malzemeleri ürünün sahip olmadığı ekolojik üstünlüğü ima eden reklam işaretleri içermemelidir. 7- Haksız rekabete yol açabilecek nitelikte ve/veya tüketiciyi yanıltıcı tanıtım yapılmamalıdır. Aşağıda belirtilen hususların oluşması sonucunda yanıltıcı tanıtım meydana gelir: a- Ürünün olmayan özelliklerinin var gibi gösterilmesi veya doğru olmayan bilgi verilmesi, b- İddia edilen etkinin bilimsel olarak kanıtlanmamış olmasına rağmen tüketicide, etkinin kesin olarak sağlanacağı beklentisinin oluşturulması, c- Bilimsel çalışmaların sonuçları ile ürünün etkinliği hakkındaki iddiaların uyumlu olmaması, ç- Uygun ve/veya uzun süreli kullanımda herhangi bir istenmeyen etkinin ortaya çıkmayacağının iddia edilmesi, d- Üreticinin, ürünü tasarlayan veya kendileri için çalışan kişilerin eğitimi, yeterlilikleri ve başarıları hakkında yanlış ve/veya yanıltıcı bilgi verilmesi, e- Tanıtım içeriklerinin benzer ürünleri karalayıcı mesajlar içermesi, f- Tanıtımda kullanılan ifadelerin tüketiciyi kozmetik ürün ile beşeri tıbbi ürün arasında yanılgıya düşürmesi. 8- Ürüne ilişkin tanıtım; haber, yorum, bilgilendirme, tavsiye ve benzeri öğeleri içeren bir mecrada yayımlandığında, “tanıtım" olduğu kolaylıkla algılanacak biçimde belirtilmelidir. Ürünler için örtülü tanıtım yapılmamalıdır. 9- Ürün tanıtımlarında: a- Herhangi bir hastalığı tedavi etmek ve/veya önlemek, teşhis etmek veya bir fizyolojik fonksiyonu düzeltmek, düzenlemek ve/veya değiştirmeye ilişkin ibareler, b- Farmakolojik, immünolojik ve/veya metabolik etkilerin sonucunda, fizyolojik fonksiyonları yenilediğini, düzelttiğini ve/veya değiştirdiğini iddia eden beyanlar, c- Beşeri tıbbi ürün etkisine atıfta bulunan beyanlar Yukarıda belirtilen hususlar kozmetik ürünlerin tanıtımında kullanılamaz... 10- trtadalafil.net dermokozmetik, Cilt bakım, vitamin, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. trtadalafil.net, güvenilir, hızlı , hesaplı, ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir. VİTAMİNLER/GIDA TAKVİYELERİ VE SUPPLEMENTLER HAKKINDA DİĞER UYARILAR 11-İnternet sitemizde Vitaminler ve Sporcu destek başlığı altında satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. 12-Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir. 13-Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 14- Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Sitemiz aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

İLGİLİ ÜRÜNLER